ورق زدن
کاتالوگ

هیزم شومینه :

هیزم شومینه نوعی هیزم است که از خاکهای چینی و نسوز تولید شده و با ساختار مولکولی متراکم و ظریف در دمای بالای ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد ساخته میشود و همانطور که از اسم آن برمی آید این هیزم با مقاومت حرارتی بالایی که دارد در کورهها و پاتیل ها و عایقکاری صنعتی کاربرد فراوان دارد. البته از نوع معمولی آن نیز امروزه در شومینه های خانگی در ساختمانهای مسکونی استفاده میشود.


مواد تشکیل دهنده :
مواد پایه هیزم های نسوز کانیهای معدنی خیلی خاص و پوکه های معدنی میباشند که نسوز هستند . یعنی مقاومت دمایی بالایی دارند . مواد اولیه هیزم های شومینه را مواد نسوز مینامند که به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته میشود که میتوانند در درجه حرارتهای بالا پایدار باشند مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارتهای بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند .


استفاده از هیزم نسوز در ساختمان
با کاربرد هیزم نسوز در ساختمان میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید که این هیزم درجه حرارت بسیار بالایی را تحمل میکندو میتوان برای چندین سال پیاپی از آن به صورت مداوم استفاده کرد و همچنین میتواند برای فرزندان شما هم جذاب و همانند روز اول باقی بماند. البته این فقط در یک صورت امکان پذیر است و آن استفاده از هیزم نسوز با فرمولاسیون استاندارد و دارای استاندارد میباشد . کاربرد آجرهای نسوز